Tytöt 10/09

Raifun Mimmit on joukko vauhdikkaita ja iloisia 2009–2010 syntyneitä tyttöjä. Joukkue treenaa 3 kertaa viikossa, pelaa palloliiton sarjoja ja osallistuu ympäri vuoden turnauksiin. Talvella pelataan myös futsalia.

Tervetuloa mukaan energiseen tiimiimme!

Lisätietoja: Joukkueenjohtajat: Mari Heinonen p. 040 510 5217, mari.heinonen79@gmail.com Vesa Suominen p. 040 557 6596, vesa.suominen@iki.fi

Vastuuvalmentaja: Oskari Olkkonen p. 040 735 1890, oskari.olkkonen@gmail.com

Valmentaja: Sami Wesalainen p. 044 369 0003, sami.wesalainen@gmail.com Vesa Suominen p. 040 557 6596, vesa.suominen@iki.fi


Pelaaja
Jäsenen kuva
#14
Aino Salo
Jäsenen kuva
#3
Minea Laine
Jäsenen kuva
#21
Sofia Hakanen
Jäsenen kuva
Leona Mertens
Jäsenen kuva
#9
Amanda Uusitupa
amanda.uusitupa@gmail.com
Jäsenen kuva
#17
Sanni Lehikoinen
Jäsenen kuva
Enni Koivumäki
045-6301232
piiakoivumaki@gmail.com
Jäsenen kuva
#30
Mea Hurme
hurme.mea@gmail.com
Jäsenen kuva
Jona Krasniqi
Jäsenen kuva
#55
Aada Jonckheer-Nurmi
Vastuuvalmentaja
Jäsenen kuva
#8
Oskari Olkkonen
Valmentaja
Jäsenen kuva
#77
Nis Hansen
0503425727
nisnicolai.hansen@outlook.com
Jäsenen kuva
Nelly Virvolampi-Salmi
0445299694
nelly.salmi2@gmail.com
Jäsenen kuva
#23
Sara Hakanen
MV-valmentaja
Jäsenen kuva
#1
Vesa Suominen
Jäsenen kuva
#25
Elsa Leppälä
Joukkueenjohtaja
Jäsenen kuva
Mari Heinonen
040 510 5217
mari.heinonen79@gmail.com
Rahastonhoitaja
Jäsenen kuva
Kristiina Hakanen


Yhteystiedot


Tiedotteet

Ei tiedotteita.



Tapahtumat

Tapahtumat